Adwokat Rzeszów
 
Prawnik
Nasza Oferta

       Kancelaria Prawna Adwokat dr Joanny Paśkiewicz w Rzeszowie istnieje na rynku od marca 2008 roku. Świadczy usługi prawne na terenie całego województwa podkarpackiego. Zawód adwokata polega na świadczeniu pomocy prawnej, a w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami. Oferta naszej Kancelarii skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Udzielanie porad prawnych, zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych, reprezentacja przed organami administracji publicznej czy obrona w sprawach karnych to główne formy świadczonych usług. Celem kancelarii jest wspieranie i pomaganie klientom poprzez poszukiwanie stosownych, kompleksowych rozwiązań prawnych z zakresu m.in. :
·  Prawa cywilnego
·  Prawa rodzinnego
·  Prawa karnego
·  Prawa administracyjnego
       Kancelaria świadczy także pomoc prawną przez internet. Korzystając z usługi porady on-line otrzymujecie Państwo szybkie, pewne i poufne rozwiązanie przedstawionego problemu. Aby skorzystać z usługi porady on-line należy, przy pomocy poczty elektronicznej, przesłać na adres poczty email: prawnikrzeszow@op.pl Państwa pytanie. Następnie otrzymacie Państwo informację zwrotną, dotyczącą ceny porady oraz numeru rachunku bankowego, na który należy wpłacić należność. Wynagrodzenie za poradę udzieloną on-line - koszt pojedynczej porady zależny jest stopnia skomplikowania sprawy, a stawka podstawowa wynosi już od 60 zł brutto
       Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych - spółek cywilnych i spółek prawa handlowego oraz innych form działalności prawem przewidzianych, zapewniając wysoki stopień poufności i zaangażowania, a także profesjonalizm i działania zgodne z obowiązującymi normami prawnymi. Klientom zainteresowanym kompleksową obsługą prawną proponujemy usługę w pełni odpowiadającą ich oczekiwaniom. Doraźne opiniowanie w konkretnych sprawach oraz bieżące konsultacje i prezentowanie stanowiska odnośnie formułowanych problemów prawnych, przygotowywanie oraz opracowywanie dokumentów, umów i wewnętrznych aktów normatywnych uwzględniających specyfikę kontrahenta.
       Wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie pomocy prawnej jest ustalane indywidualnie z każdym klientem w zależności od rodzaju i stopnia zawiłości sprawy oraz niezbędnego nakładu czasu pracy adwokata.
 
Prawnik Rzeszów
Rzeszów
Kancelaria Prawna
Adwokat
dr Joanna Paśkiewicz
belka
Witamy państwa na stronie
www.e-prawnik.rzeszow.pl
  • SPRAWY ROZWODOWE
  • PORADY PRAWNE
  • PISMA PROCESOWE

zanacznik
STRONA         OFERTA           KONTAKT         WZORY          LINKI
ktalog
spis
Napisz do nas
waga
 
Napisz do nas:
prawnikrzeszow@op.pl
Copyright 2009  © Joanna Paśkiewicz
Napisz do nas

  Jeśli masz pytania zadzwoń

  tel.  517 191 633

  Jesteśmy po to, by pomagać